اخبار دانشگاه - آرشیو

انتصاب دبیر و اعضای شورای نظارت بر فعالیت‌ها و رسیدگی به امور مربوط به شورای صنفی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان

دکتر احمد کوچک‌زاده به عنوان دبیر شورای نظارت بر فعالیت‌ها و رسیدگی به امور مربوط به شورای صنفی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان، دکتر عباس عبدشاهی، دکتر علیرضا شافعی‌نیا، دکتر صالح طباطبائی‌وکیلی، مهندس حسین ع‌توسلی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی جولای مفرد، دکتر معصومه فروزانی و فاطمه هاشم‌پور به عنوان اعضای این شورا به مدت ۲ سال منصوب شدند.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی بهداشت دهان و دندان و بیماری‌های شایع آن گالری

دفتر بهداشت و سلامت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان به منظور ارتقاء آگاهی و سطح سلامت جامعه دانشجویی کارگاه یک‌روزه آموزشی تحت عنوان "بهداشت دهان و دندان و بیماری‌های شایع آن" ویژه دانشجویان و کارکنان دانشگاه در اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار کرد.

ادامه مطلب

انتصاب دکتر سیروس جعفری به عنوان دبیر علمی دومین کنگره بین‌المللی پدیده گرد و خاک و مقابله با آثار زیان‌بار آن

رئیس دانشگاه دکتر سید عطاء‌اله سیادت، طی ابلاغی جناب آقای دکتر سیروس جعفری را به عنوان دبیر علمی دومین کنگره بین‌المللی پدیده گرد و خاک و مقابله با آثار زیان بار آن منصوب نمودند.

ادامه مطلب

اتمام مدت ابلاغ معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده کشاورزی

جناب آقای دکتر سید عطاءاله سیادت ریاست دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان از همکاری صمیمانه و تلاش‌های صادقانه دکتر سیروس جعفری به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده کشاورزی طی مدت تصدی مسئولیت مزبور تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

ادامه مطلب

دومین کنگره شهدای دانشجو و پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه گالری

مراسم دومین کنگره شهدای دانشجو و پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه با حضور جامعه دانشگاهی و مسئولین شهرستان باوی در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان در تاریخ ۱۲ اردیبهشت‌ماه ۹۶ برگزار گردید.

ادامه مطلب